KONST / Litografier / Litografi 12916324

nr 1291 6324

Fred Stauffer

(1892-1980), Schweiz

Litografi, Lauenen bei Gstaad. Signerad, ej numrerad. Motivet: 31x42 ca

Fred Stauffer, bildkonstnär född 1892, död 1980.

Utrop:

500 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:53:27

Fred Stauffer

Läs mer om Fred Stauffer